Hakkımda

Hakkımda

Ankara Masör Cem

1981 Ankara doğumlu olmakla beraber eğitim ve öğretimimin bir kısmını yurtdışında tamamladıktan sonra geri kalan yıllarımı Türkiye’de tamamladım.

Profesyonel iş hayatıma başlamadan önce, hobi olarak yaptığım masörlük hizmetlerime, şuan işimle beraber tekrar devam ediyorum.

İşim gereği sürekli seyahat ettiğimden dolayı farklı kültürel yapıları ve medeniyetleri görme ve tanıma şansım oldu ek olarak bu süreçte içerisinde yine masaj yapmaya ve öğrendiğim yeni tekniklerle tecrübelerime tecrübe kattım, ve halen masörlük hizmeti veriyorum.

Masaj ve Masaj Teknikleri ile ilgili sertifikalarım mevcuttur.

Masör olarak gündelik yaşam stresi ve yoğun iş temposundan yorulup, kendini dinlendirmek isteyen bayanlara masaj uyguluyorum. Ki bu durumdaki kişilerin fiziksel ve zihinsel dinlenme ihtiyaç duyduklarından masaj yaptırabilirler. Masaj bir tedavi yöntemi olmakla beraber endişe ve depresyonu azalttığı gibi, uykuyu düzenler, acıyı hafifletir, bağışıklık sistemini güçlendirir, zihinsel farkındalığı ve özgüveni arttırır. Masaj yaptırdığınızda pskoterapi etkisi yaratır ve rahatlamanızı sağlar.

Masaj terapisini yerimde ve sadece bayanlara veriyorum, masaj yaptırma sıklığınız ve anlaşmamız doğrultusunda yerinizde masaj ve terapi hizmeti vermekteyim. Konu ile bilgi almak isterseniz lütfen size uygun iletişim bölümünden ulaşınız.

Diğer husus hangi masajın size daha iyi geleceğini siz kendiniz belirleyebilirsiniz. Uyguladığım masaj ve terapinin birbirinden hiçbir üstünlüğü olmamakla beraber, eğer seçeceğiniz masaj ile ilgili olarak tereddüttünüz varsa, randevu esnasında danışabilirsiniz. Masaj odası resim galeriside mevcuttur.

Masör olarak sadece bayanlara masaj hizmeti sunuyorum bilginize.

Vizyon

Fiziksel, zihinsel ve sosyal esenliği güçlendirici disiplinlerin birleştiği özgün uygulamaları ve danışmanlık hizmetleri geliştirmek, enerjik ve terapi içerikli yaklaşım ile medeni, çağdaş, sağlıklı kaliteli ve mutluluk dolu bir yaşam için bilimsel içeriğe uygun yapılandırılmış özel hizmet ile danışanlara yol göstermek, tavsiyede bulunmak.

Misyon

Sürekli değişim ve gelişim odaklı, danışanların dönüşümsel ve yeni süreçlerini yönlendirebilmeleri ve kontrol edebilmeleri üzerine bireyleri yetenekleriyle buluşturmak, etkin ve en verimli şekilde kullanabilmelerini sağlayacak duygu ve yeteneklerini kazandırmada yol gösterici olmak.

Değerlerim

Yenilikçi ve değişim odaklı yaklaşım.

Sürekli gelişim ve eğitim.

Hizmet etiğine uygun.

Esneklik ve güvenirlik.

Yaratıcılık ve özgünlük.

Saygı sevgi.

Masaj seans detayları

  • Seans süresi 50 dakika.
  • Masaj seansı hijyenik masaj odasındadır.
  • Gelmeden önce randevu almanız gerekmekte.
  • Almak istediğiniz masaj çeşidini gelmeden belirtiniz.
  • Gelirken lütfen duşunuzu alınız.
  • Masaj hizmeti sadece bayanlara özel.

 

İlginizden Dolayı Teşekkür Ederim.

Ankara Terapist Masör.

www.terapistmasor.com


Üst