Tantra Masajı Nedir Ve Faydaları Nelerdir

Tantra Masajı Nedir Ve Faydaları Nelerdir
Tarih  /  17. Ocak. 2019

Tantra Masajı Nedir Faydaları Nelerdir

Tantra masajı ile kişiler hayatlarını renklendirmek ve cinsel hazların açığa vurmak için tercih edilir. Tantra masajı vücudunuzu tanımak ve bilgi edinmek için bir fırsattır

Tantra masajını tercih edenler, yaşam zevkinin asıl kaynağının cinsel enerji bütünü olduğuna inanırlar ve bu masaj sayesinde cinsel enerji hazzını vücutlarının tüm derinliklerinde hissetmek isterler.

Zamanınızın çoğunu stresli, yorgun ve bıkkın mi yaşıyorsunuz? Ya da hayatınızı çoğunlukla vücudunuzun güçlü yanlarından ve özel algılarından kopuk olarak mı geçiriyorsunuz? Öyleyse Tantra Masajı kendinize sunacağınız muhteşem bir armağandır. Tantrik masaj ile kendinizi ödüllendirebilir, farkındalığınızı görebilirsiniz.

Tantra Masajı fiziksel bir rahatlıktan ziyade, tamamen kişinin ruhsal durumuna yönelik rahatlatıcı bir terapi şeklidir.

Tantra Masajı ile Vücudunuzu keşfederken ve zevk almaya davet edince, utanç ve suçluluk duygusunu kafanızdan silebilirsiniz. Yaralarınızı iyileştirmeyi, bedeninizi uyandırmayı ve hazza duyarlılığınızı arttırmayı öğrenebilirsiniz. Güçlü yaşamınızı kullanmayı öğrenirken, sensual enerjinizi yarattığınızda bunu yaşam gücünüz olarak kullanabilirsiniz. Kendinize ve hayata teslim olduğunuzda, sizi küçük tutan düşünce kalıplarını sınırlandırmaktan vazgeçebilir, özgüven, öz değer ve benlik saygısında büyüyeceksiniz.

 

 

Ankara Terapist Masör


Üst